KOMUNIKAT DOTYCZĄCY KART

Szanowny Kliencie!

Bank Spółdzielczy w Jordanowie informuje, że w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa,

od 1 lutego 2015 r. zmianie ulegnie tryb dokonywania płatności kartami kredytowymi i debetowymi za zakupy i transakcje przez internet.

W celu potwierdzenia płatności za zakupy lub transakcje przez internet konieczne będzie podanie jednoprazowego hasła otrzymywanego w formie sms na telefon komórkowy (tzw.hasła 3D Secure).

W związku z powyższym wymogiem niezbędne będzie podanie w placówce Banku aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane hasła 3D Secure do autoryzacji płatności i transakcji internetowych dokonanych kartą.

Aby móc dokonywać płatności kartą przez internet według nowych zasad należy zalogować się na portalu kartowym www.kartosfera.pl i wykonać następujące czynności:

1)        podać numer PESEL – dla rezydentów (nierezydentów prosimy o zgłoszenie się do Banku celem ustalenia indywidualnego numeru identyfikacyjnego);

2)        wpisać otrzymane w postaci sms na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.

Za pośrednictwem Portalu mogą Państwo dokonywać następujących czynności:

- aktywować zabezpieczenie 3D Secure (system jednorazowych haseł na telefon komórkowy do autoryzacji transakcji internetowych dokonywanych kartą),

- zmieniać kod PIN karty,

- zastrzegać kartę.

Powyżej opisane zmiany spowodują wzrost bezpieczeństwa płatności i transakcji internetowych dokonywanych kartą.

Kursy walut

Kursy walut2019-01-15 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1563
1 USD3.6320
1 CHF3.6595
1 GBP4.6453
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,66
WIBOR 3M - średnia 1,73
WIBOR 3M 1,72
więcej