Nowa Aplikacja Mobilna - MobileNet

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 01-10-2020 r.  udostępnimy Państwu do zainstalowania na telefon komórkowy, tablet i inne urządzenia mobilne nową wersję Aplikacji Mobilnej – MobileNet, którą dotychczas mogli Państwo wykorzystywać do autoryzacji operacji w systemie bankowości internetowej eBankNet. Nowa wersja MobileNet, teraz rozbudowana o nowe funkcjonalności, pozwoli Państwu na szybki dostęp do konta i wykonywanie w niej czynności, które dotychczas Państwo mogli wykonywać w systemie eBankNet.

MobileNet jest aplikacją intuicyjną i łatwą w obsłudze, pozwalającą na wykonywanie przelewów (zarówno standardowych jak i szybkich), podgląd ostatnich transakcji, uzyskiwanie informacji o posiadanych rachunkach, kartach, lokatach i kredytach.

Wprowadzając nową wersję MobileNet musimy wycofać tę dotychczasową. Oznacza to, iż od 01-10-2020 r. wszystkie obecnie zdefiniowane urządzenia, służące do autoryzacji operacji w systemie eBankNet zostaną rozłączone z dotychczasową wersją MobileNet i automatycznie zostanie Państwu przywrócona autoryzacja przez kody SMS.

Nowa wersja aplikacji MobileNet zostanie Państwu udostępniona w Google Play oraz Apple Store. Po zaktualizowaniu programu do nowej wersji można będzie na nowo przywrócić możliwość autoryzacji w MobileNet.

Dzięki nowej Aplikacji Mobilnej obsługa konta stanie się łatwiejsza i jeszcze bardziej przyjemna.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 18 267 55 20 (infolinia czynna pn-pt w godz. 7.00-17.00).

Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji w zakresie sparowania urządzeń do autoryzacji, jak i nowych funkcjonalności MobileNet.